1

„Singing Kids” – wyniki konkursu muzycznego w Krakowie

Ostatnio dwie uczennice PSP 1 w Jadownikach brały udział w konkursie piosenki anglojęzycznej „Singing Kids”organizowanej przez  MDK „Dom Harcerza”w Krakowie.

Zuzanna Nizioł, kl. 4:  I miejsce

Kornelia Świątkowska, kl.5: III miejsce

To wielkie wyróżnienie dla dziewczyn a także dla PSP 1 w Jadownikach.

Dziewczyny wystąpiły 11 czerwca na koncercie laureatów konkursu podczas XIV Pikniku Krowoderskiego – Pikniku Historycznego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Kornelia Jakubwska – Żółty
Letni pejzaż – konkurs fotograficzny
WAKACYJNE PLANY

            Wkrótce wakacje. Dzieci z zerówki rozpoczęły wakacyjne podróże palcem po mapie od wycieczki w polskie góry. Pani Marta Gołąb z biblioteki w Jadownikach przedstawiła nam legendę o śpiących rycerzach, wyjaśniła znaczenie słów: baca, juhas, hala, oscypek. Obejrzeliśmy przygody Bolka i Lolka w górach, poznaliśmy też strój góralski. Na naszej gazetce pasą się owieczki. Dziękujemy za miłe spotkanie.

Autor tekstu: Małgorzata Kurnik
PARK ROZRYWKI ZATORLAND

Uczniowie klasy 2 i 3 wraz z wychowawcami i rodzicami odwiedzili dziś Zatorland. Zabawa była świetna, czas minął szybko ale wspomnienia zostaną na długo… 🙂
Podsumowanie projektu w GAZECIE KRAKOWSKIEJ

Bardzo miłe podsumowanie naszego projektu edukacyjnego:

https://gazetakrakowska.pl/uczniowie-z-jadownik-uczcili-platynowy-jubileusz-krolowej-elzbiety-ii-przygotowali-tort-napisali-list-oraz-kartki-zdjecia/ar/c5-16413925

Gratulacje dla wszystkich uczestników projektu z PSP 1 i ZSP w Jadownikach.

Pozdrawiam, Kornelia Jakubowska – Żółty
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w biegach przełajowych – Aleksandra Kleśny VII mce

Ogromnym sukcesem dla Naszej uczennicy Aleksandry Kleśny, zakończyły się Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w biegach przełajowych. Aleksandra po zaciętej walce uplasowała się na VII mcu w klasyfikacji indywidulanej. W zawodach startowało ponad 100 zawodniczek z całego województwa. Wielki gratulacje dla Oli.
Czwórbój lekko atletyczny – II mce w gminie
Dzień Dziecka