1

Wycieczka do GOJUMP

JUMP JUMP JUMP. 6 klasa rozpoczęła ferie troszeczkę przed czasem 😀 Park trampolin w Krakowie.
Do góry! Do góry! Zabawa Choinkowa
Hej, kolęda, kolęda!

W czwartek 19.01 w szkole odbył się Konkurs Kolęd. Uczestnicy śpiewali wybraną przez siebie kolędę, a jury – ksiądz Witold Tadeusiak oraz Panie Olga Bryła i Krystyna Kurtyka, oceniało ich występy. Koordynatorem konkursu była Pani Jadwiga Budzyn.W kategorii klas 0-III: I miejsce zajęła Marcelina Kleśny, II miejsce Antoni Hajduk, III Maja Gicala.W kategorii klas IV-VI: zwyciężyła Zuzanna Nizioł, II miejsce zajął Maciej Grzyb a III Amelia Gicala. W czasie gdy jury obradowało widzowie śpiewali znane kolędy. Wszystkim uczestnikom gratulujemy pięknych występów 👍
Powiatowe zawody pływackie

W środę 11.01 na pływali BOSIR w Brzesku odbyły się mistrzostwa powiatu Brzesko w pływaniu. Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa 14 sportowców. Wróciliśmy do szkoły z workiem medali oraz awansem do zawodów wojewódzkich !!
Goście w karmniku

🐦🐦🐦 Goście w karmniku 🐦🐦🐦W bibliotece rozmawialiśmy o ptakach, które zostają u nas na zimę. Dowiedzieliśmy się czym wolno je karmić a czego nie powinny mieć w jadłospisie. Dodatkowo na mroźne zimowe dni, założyliśmy ptaszkom czapki i szaliki.