Kolonia Władysławowo 2022

image_pdfimage_print

Zapisy na kolonię pod nr telefonu + 48 602135810 (Rafał Madej).

W dniu 21.06 o godzinie 18.00 na sali gimnastycznej w PSP Nr 1 w Jadownikach odbędzie się zebranie kolonijne. Wszystkie zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy.

Istnieje możliwość płatności „bonem turystycznym” za wypoczynek. W linku znajduje się film instruktarzowy, bon turystyczny – obsługa bonu. https://www.youtube.com/watch?v=CAN9aptIdok&ab_channel=ElektronicznyZUS Proszę o dostarczenie na zebranie, przesłanie mailem lub WhatsApp kodu płatności bonu.

W załączeniu znajduje się „niezbędnik kolonisty”. Jest to pomoc dla Państwa w pakowaniu dzieci na wypoczynek.

Wszystkie zapisane osoby bardzo proszę o pobranie i wypełnienie dokumentów, regulamin kolonii i karta kwalifikacyjna. Wypełnione dokumenty można przesłać pocztą na adres klubu UKS Jadowniczanie ul. Św. Prokopa 4 32 – 851 Jadowniki, mailem uks.jadowniczanie@interia.pl lub osobiście po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Nr konta Uczniowskiego Klubu Sportowego „Jadowniczanie”

Santander Bank 61 1090 1838 0000 0001 2118 9017

Mail UKS uks.jadowniczanie@interia.pl

WŁADYSŁAWOWO – jedno z najatrakcyjniejszych wczasowisk na wybrzeżu, położone u nasady Półwyspu Helskiego, na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Rejon Parku słynie z czystych wód, pięknych, szerokich plaż (o długości 23 km z 13 strzeżonymi kąpieliskami) oraz powietrza, szczególnie nasyconego jodem. Dużą atrakcją dla turystów jest największy na Bałtyku port rybacki, oferujący przejażdżki po otwartym morzu.

TERMIN

06.07 – 17.07.2022r.

WIEK UCZESTNIKÓW

 9 – 15 lat

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek Wypoczynkowy „Paleo” znajduje się w dzielnicy pensjonatowo-mieszkalnej usytuowanej pośrodku miasta. Stąd wszędzie blisko; w sąsiedztwie park przyrodniczy, blisko kościół i dworzec. Odległość od plaży ok. 800m i tyle samo do ośrodka sportowego Cetniewo. Na terenie ośrodka jest parking, boisko z siatką i koszem, plac zabaw dla dzieci, miejsce do grillowania oraz stołówka, w której oferowane są tradycyjne, ale zdrowe potrawy. Teren przestrzenny, bezpieczny i ogrodzony. Obiekt spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

Do dyspozycji gości również: tenis stołowy, futbol „piłkarzyki”, sprzęty do gier i zabaw, sprzęt nagłośniający, grill/ognisko, dostęp do Internetu, rowery turystyczne, meble ogrodowe, sprzęt plażowy.

Zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 5 osobowych „klik – galeria” (większość pokoi 3-osob. z balkonami). Sanitariaty i prysznice na każdej kondygnacji, ciepła woda przez całą dobę. Budynek posiada 62 miejsca w 22 pokojach.

WYŻYWIENIE:

Podczas pobytu trzy posiłki dziennie + podwieczorek (smaczna domowa kuchnia). Menu uzgadniane z kierownikiem kolonii, większość potraw podawana w formie nieporcjowanej z zachowaniem rygorów sanitarnych.

KADRA:

Kierownik, jeden pedagog na 15 uczestników (opiekunami są nauczyciele z wieloletnim stażem pedagogicznym); ratownik, instruktorzy pływania, pielęgniarka, doraźnie- opieka lekarska.

TRANSPORT

Klimatyzowany autokar

UBEZPIECZENIE: NNW

W PROGRAMIE

 • Wycieczka piesza na przylądek Rozewie brzegiem morza. Poznawanie urozmaiconej przyrody Parku Nadmorskiego. Na trasie plaże wydmowe, klifowe i kamieniste.
 • Wąwóz Chłapowski – baśniowa dolina ciągnącą się od wsi Chłapowo i kończąca się (oczywiście) na plaży..
 • Przylądek Rozewie – legendarne miejsce, położone najdalej na północy Polski. Znajdująca się tu latarnia morska jest jedną z największych i najstarszych na polskim wybrzeżu.
 • Wycieczka autokarowa do Trójmiasta: Błyskawica – okręt muzeum, spacer bulwarem Nadmorskim, molo w Sopocie i deptak Monte Casino, Park Oliwski i katedra.
 • Wycieczka autokarowa na Półwysep Helski.
  Zwiedzanie fokarium przy Stacji Morskiej Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego. Jest to kompleks basenów służący doświadczeniom naukowym z zakresu biologii i ekologii organizmów morskich. Muzeum Obrony Wybrzeża zajmuje dwa największe obiekty na terenie Helu. Są to pozostałości monstrualnej baterii niemieckiej 406 mm stanowisko ogniowe i wieża kierowania ogniem.
 • Wycieczka autokarowa do Gdańska: zwiedzanie starówki; powitanie Neptuna, Ratusz- muzeum historyczne, Dwór Artusa, Bazylika Mariacka,
 • Biesiada przy grillu, a ponadto:
  • Zajęcia integracyjne sprzyjające lepszemu poznaniu wszystkich uczestników, tworzeniu przyjaznej relacji między nimi, zwiększeniu spójności grupy.
  • Rozgrywki i turnieje sportowe takie jak: piłka nożna, siatkówka, piłkarzyki, tenis stołowy.
  • Gry i zabawy, Neptunalia oraz chrzest morski i śluby kolonijne. Nie zabraknie również konkursów makijażu oraz ulubionych przez wszystkich dyskotek.
  • Konkursy plastyczne i muzyczne a wśród nich zajęcia z wykorzystaniem materiałów naturalnych (piasek, liście muszelki), konkurs rzeźby z piasku, wspólne śpiewanie i muzykowanie przy ognisku.

KOSZT KOLONI : 1790 zł

CENA ZAWIERA

 • przejazd autokarem,
 • zakwaterowanie,
 • wyżywienie plus suchy prowiant na drogę,
 • ubezpieczenie NNW,
 • opiekę kadry pedagogicznej, ratownika, instruktora pływania, pielęgniarki,
 • opiekę medyczną na telefon,
 • atrakcyjny program pobytu.

WAŻNE INFORMACJE

 • UKS „Jadowniczanie” działa na zasadzie stowarzyszenia. Został wpisany do Ewidencji klubów sportowych prowadzonej przez Starostę Brzeskiego. Nr wpisu: 6/2008. Prowadzimy zajęcia sportowe oraz naukę pływania. Dodatkowo organizujemy wypoczynek wakacyjny dla dzieci i młodzieży. Kontakt uks.jadowniczanie@interia.pl lub tel. +48 602135810.

Skip to content