Sztafetowe biegi przełajowe

Nasi uczniowie rozpoczęli sportowy rok szkolny 2018/2019 drużynowymi biegami przełajowymi. 26 września na stadionie KS Okocimski w Brzesku rozegrano mistrzostwa gminy Brzesko w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Igrzysk Dzieci. Naszą szkołę reprezentował zespół dziewcząt w składzie: Nikola Kołek, Anna Dzieńska, Klara Hojnowska, Karolina Świerczek, Emilia Szczęch, Natalia Cichońska, Paulina Pawlikowicz, Aleksandra Kleśny, Wiktoria Topolska i Kornelia Cebula. Po nie najlepszym początku, zawodniczki pięły się powoli do góry aby na ostatniej zmianie wyjść na III m-ce. Po zaciętej walce, na ostatnich metrach uległy dziewczętom z Poręby Spytkowskiej i ostatecznie zajęły IV m-ce. Mimo tego za wolę walki i ogromną determinację należą się im się ogromne brawa!

Autor tekstu: Rafał Madej