Wycieczka do Filharmonii Krakowskiej

Wycieczka do Filharmonii Krakowskiej

image_pdfimage_print

11 grudnia uczniowie oddziału przedszkolnego i klas trzecich wraz z wychowawczyniami: p. Alicją Licak, p. Małgorzatą Kurnik, p. Joanną Sumarą i p. Elżbietą Baran, odwiedzili stolicę Małopolski. Udali się tam na spektakl pt. „Świąteczne prezenty” w Filharmonii Krakowskiej im. Karola Szymanowskiego. Przed przedstawieniem odwiedzili wawelskiego smoka na bulwarach wiślanych. Później uczestniczyli w muzyczno-baletowo-instrumentalnym spektaklu o tematyce świątecznej. Na koniec odbyli spacer po Rynku Głównym. Obejrzeli krakowskie szopki, zajrzeli do Sukiennic i Kościoła Mariackiego, zakupili drobiazgi na świątecznym kiermaszu. Najbardziej zaciekawiła ich postać mima, którego wbrew pozorom nie przestraszyli się! Zadowoleni, choć zmęczeni wrócili do Jadownik.

autor tekstu: Joanna Sumara

 

Skip to content