Dzień Babci i Dziadka – klasa 3b

Dzień Babci i Dziadka – klasa 3b

image_pdfimage_print

26 stycznia w klasie 3b odbyło się spotkanie , na które przybyli szczególni goście. Świętowaliśmy w tym dniu Dzień Babci i Dziadka. Uczniowie przygotowali z tej okazji część artystyczną,  na której zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Dziadkowie mogli obejrzeć jasełka w wykonaniu wnucząt, a  po nich wysłuchać wierszy, piosenek oraz życzeń przygotowanych z tej okazji. Wszyscy z dumą patrzyli na młodych wykonawców , którzy włożyli wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować Dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za  czas, który zawsze mają dla swoich wnuków.   Na koniec tego wyjątkowego spotkania uczniowie wręczyli swoim Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i kwiaty, po czym wszyscy rozkoszowali się pysznymi ciastami domowego wypieku , które przygotowały mamy.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom dziękujemy za wspólnie spędzony czas i jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu jak również tego , aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków.

autor tekstu : Alicja Licak

Skip to content