Konkurs Kolęd i Pastorałek

Konkurs Kolęd i Pastorałek

image_pdfimage_print

Konkurs Kolęd i Pastorałek w sposób naturalny wpisuje się w piękną polską tradycję śpiewania. Dlatego też co roku organizowany jest on w naszej szkole. Zrozumiałe przesłanie pozwala młodym wykonawcom interpretować utwory z dużą wrażliwością. Wspaniałe występy oceniało Jury w składzie: ks.Edward Janikowski (przewodniczący komisji), Marta Mastalerz, Krystyna Kurtyka, Krystyna Śmietana oraz Gabriela Ogar. Nad całością czuwała Pani Jadwiga Budzyn, która pięknie wszystko zaplanowała i przeprowadziła konkurs.

Wyniki:

  • kategoria I – klasy O – I

miejsce I – Zuzanna Nizioł

miejsce II – Julia Łukasik

miejsce III – Kornelia Świątkowska

  • kategoria II – klasy II – III

miejsce I – Emilia  Świerczek

miejsce II – Mateusz Kraj

miejsce III – Bartłomiej Kopiński

  • kategoria III – klasy IV – VII

miejsce I – Amielia Wielgosz

miejsce II – Patrycja Wąsik

miejsce III – Natalia Cichońska

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy!!!

Organizator konkursu, Jadwiga Budzyn, dziękuje Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.

Autor tekstu: Anna Kopytko

 

Skip to content