Mistrzostwa gminy Brzesko w tenisie stołowym

Mistrzostwa gminy Brzesko w tenisie stołowym

image_pdfimage_print

19.01 uczniowie naszej szkoły w składzie: Kacper Rojkowicz, Radosław Szczygiełek i Sebastian Kopiński reprezentowali szkołę na mistrzostwach gminy Brzesko w tenisie stołowym. W trakcie zawodów rozegrano turniej indywidualny i drużynowy. W turnieju indywidualnym najlepiej spisał się Kacper Rojkowicz, który zajął 6 miejsce uzyskując jednocześnie kwalifikację do zawodów powiatowych. Radosław Szczygiełek „znalazł się” na 8 miejscu, natomiast Sebastian Kopiński na miejscu 16.

Nasi zawodnicy zdecydowanie lepiej „wypadli” w turnieju drużynowym. W pierwszej rundzie zwyciężyli z drużyną ze Szczepanowa. W półfinale po bardzo zaciętym pojedynku pokonali w „derbach” kolegów z SP Nr 2 Jadowniki, polegli natomiast w finałowym pojedynku gdzie dzielnie „walczyli” z drużyną z SP Nr 2 z Brzeska. Ostatecznie w turnieju zajęli wspaniałe 2 miejsce i uzyskali kwalifikacje do zawodów powiatowych.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Autor tekstu: Rafał Madej

 

Skip to content