„Super Kuchcik”

„Super Kuchcik”

image_pdfimage_print

4 stycznia 2018 r. odbyła się druga edycja konkursu „Super Kuchcik”. Wszystkie drużyny wykazały się pomysłowością i zaangażowaniem. Przygotowane zostały koktajle owocowe, sałatki, gofry, tortille, lody, owocowe szaszłyki.

Wybór zwycięskiej drużyny był bardzo trudny, gdyż wszystkie dania były wyśmienite.

Wyniki przedstawiały się następująco:

  • 1 miejsce zdobyła drużyna w składzie: Żaneta Siepierowska, Jowita Ważydrąg, Oliwia Sowiźrał i Piotr Grodny
  • 2 miejsce zdobyła drużyna w składzie: Mateusz Bujak, Jakub Nizioł, Radosław Szczygiełek.
  • 3 miejsce egzekwo zdobyła drużyna w składzie: Karolina Cichońska, Dilara Nazli, Weronika Chudoba, Magdalena Darłak, oraz drużyna: Izabela Cebula, Amelia Wielgosz, Wiktoria Wróbel, Amielia Wielgosz.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejną edycję konkursu.

Organizator oraz autor tekstu: Marta Mastalerz

 

Skip to content