Konkurs wiedzy o Jadownikach

Konkurs wiedzy o Jadownikach

image_pdfimage_print

Konkurs wiedzy na temat naszej wsi odbył się już po raz piąty. Do rywalizacji stanęły reprezentacje dwóch szkół – PSP nr 1 i PSP nr 2. Organizatorem konkursu jest Towarzystwo Miłośników Ziemi Jadownickiej. Uczestnicy konkursu musieli wykazać się szczegółową znajomością historii oraz wydarzeń teraźniejszych Wsi. Walka była bardzo wyrównana i zacięta. Ostatecznie, po kilku dodatkowych rundach, zwyciężyła reprezentacja szkoły nr 2, do której powędrował puchar przechodni.

Naszą szkołę reprezentowali:

  1. Nikodem Świątkowski
  2. Anna Dzieńska
  3. Nikola Kołek
  4. Weronika Chudoba
  5. Magdalena Darłak
  6. Tomasz Kraj
  7. Kacper Maciejasz
  8. Jakub Zydroń

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy !!!

 

Skip to content