Szkolne dni bezpieczeństwa cyfrowego

Szkolne dni bezpieczeństwa cyfrowego

image_pdfimage_print

W ostatnich dniach w szkole odbywały się dni bezpieczeństwa cyfrowego. Szkoła bierze udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym Cyfrowobezpieczni.pl – Bezpieczna Szkoła Cyfrowa, realizowanym przez Stowarzyszenie „Miasta w Internecie” we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej w ramach programu rządowego BEZPIECZNA+.

Celem tego przedsięwzięcia jest prowadzenie działań informacyjnych, edukacyjnych i motywujących uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrektorów szkół do zdobycia wiedzy o cyberbezpieczeństwie.

W ramach projektu przeprowadzone zostały: apel, lekcje oraz spotkanie z rodzicami prowadzone przez edukatora cyberbezpieczeństwa. Zachęcamy do korzystania ze strony poświęconej tej tematyce www.cyfrowobezpieczni.pl.

 

Skip to content