KONKURS THE BEST OF THE BEST

KONKURS THE BEST OF THE BEST

image_pdfimage_print

W czerwcu w klasie 7 odbył się Konkurs The Best of The Best czyli Najlepszy z Najlepszych. Przeprowadzony testy końcowe oparty był na materiale z podręcznika z języka angielskiego English Class A2+ opracowywanym w roku szkolnym 2017/ 2018. Test został przeprowadzony przez nauczycielkę języka angielskiego: Panią Kornelię Jakubowską – Żółty. Nagrody zostały sponsorowane przed Wydawnictwo Językowe Pearson, z którego książek korzystaliśmy w tym roku. Wszystkie dyplomy i nagrody dla zwycięzców zostały wręczone podczas zakończenia roku szkolnego.

WYNIKI KONKURSU:

I miejsce: Piotr Grodny (kl. 7)

II miejsce: Wiktoria Węgrzyn (kl. 7)

III miejsce: Jowita Ważydrąg (kl. 7)

Odbył się także w tamtym roku:- zdjęcia do konkursu w załączniku.

KONKURS PLASTYCZNO JĘZYKOWY DLA KLAS 7 SZKOŁY PODSTAWOWEJ Drawing a biography about…

W listopadzie 2017 odbył się konkurs z języka angielskiego dla klasy 7, pt. Drawing a biography about… Był to konkurs zarówno plastyczny jak i językowy. Głównym zadaniem uczniów było stworzyć komiks obrazujący najważniejsze fakty z życia słynnych osób z naszej przeszłości a także  przelać słowo angielskie na papier na podstawie udostępnionych materiałów. Konkurs został przeprowadzony przez nauczycielkę języka angielskiego: Panią Kornelię Jakubowską – Żółty.Nagrody w konkursie zostały ufundowane przed Wydawnictwo Językowe Pearson, z którego książek uczniowie korzystają.

WYNIKI KONKURSU

I MIEJSCE: Amelia Wielgosz Kl.7

II miejsce: Amelia Mrożek kl.7

III miejsce: Piotr Grodny kl.7

Wyróżnienie: Marzena Pawlikowicz

Skip to content