Mikołajki

Mikołajki

image_pdfimage_print

Odział przedszkolny

6 grudnia od samego rana dzieci z oddziału przedszkolnego z niecierpliwością czekały na świętego Mikołaja. Gdy już się zjawił w szkole przywitały go piosenkami i wierszem, a po otrzymaniu upominków zaprosiły do wspólnej zabawy przy muzyce. Św. Mikołaj wstąpił też do szkolnej świetlicy.

 

Klasy IV-VIII

Uczniowie klas IV-VIII z okazji mikołajek pod opieką wychowawców wybrali się na seans filmowy do kina w Tarnowie.

 

Mikołaj w  I klasie

6 grudnia zawitał do szkoły Mikołaj. Nie omieszkał zajrzeć do klasy pierwszej. Uczniowie z niecierpliwością czekali na gościa, który pojawił się dopiero na początku drugiej lekcji. Na powitanie zaśpiewali przybyszowi piosenkę o Mikołaju. Później były już tylko przyjemności. Wszyscy uczniowie otrzymali od Mikołaja wielkie paki słodyczy i zabawek. Przez resztę dnia wciąż do nich zaglądali. Teraz znowu pozostaje być grzecznym, by Mikołaja móc oczekiwać w przyszłym roku.

 

Klasa 3

Dnia 6 grudnia w klasie 3 odbyło się spotkanie dzieci ze Świętym Mikołajem. Uczniowie otrzymali upragnione prezenty  a na pożegnanie zaspiewaly świąteczną piosenkę. 10 grudnia w ramach prezentu mikolajkowego klasa 3 wybrała się do Kina Planeta na film animowany pt.Grinch. Śmiechu było co niemiara .

 

 

Skip to content