Konkurs kolęd i pastorałek

Konkurs kolęd i pastorałek

image_pdfimage_print

11 stycznia odbył się w naszej szkole już XV Konkurs Kolęd i Pastorałek. W wykonaniu uczniów usłyszeliśmy znane i mniej znane utwory o tematyce bożonarodzeniowej. W czasie gdy komisja w składzie: ksiądz Witold Tadeusiak /przewodniczący/, i panie Olga Bryła, Alicja Licak i Krystyna Kurtyka oceniała wykonawców wszyscy na sali gimnastycznej kolędowali a Mikołaj Ziemiański i Wiktoria Topolska wykonali instrumentalne wersje kolęd.

 

Laureaci konkursu:

klasy 0-2   

I.miejsce Kornelia Świątkowska

II.miejsce Zuzanna Nizioł

III.miejsce Gabriela Świerczek

klasy 3-5

I.miejsce Zofia Nizioł

II.miejsce Emilia Świerczek

III.miejsce Aleksandra Kleśny

klasy 6-8  

I.miejsce Barbara Mietła

II.miejsce Julia Świątkowska

III.miejsce Nikola Kołek

 

Konkurs przygotowała pani Jadwiga Budzyn a prowadziły uczennice klasy 7- Karolina Cichońska i Weronika Chudoba

Nagrody dla uczestników konkursu ufundowała Rada Rodziców

Autor tekstu: Małgorzata Kurnik

Skip to content