Konkurs plastyczny pt. „Bożonarodzeniowa kartka świąteczna”

Konkurs plastyczny pt. „Bożonarodzeniowa kartka świąteczna”

image_pdfimage_print
21 grudnia 2018 r. w naszej szkole zakończył się konkurs plastyczny pt. „Bożonarodzeniowa kartka świąteczna”. Wzięło w nim udział 50 osób, rekordowa liczba. Komisja konkursowa miała nie lada wyzwanie, aby wybrać te najładniejsze, staranne, wykonane różnymi technikami ale zgodne z tematem. Pan Dyrektor wręczył zwycięzcom nagrody książkowe oraz dyplomy.
1 miejsce : Marzena Pawlikowicz kl.8 oraz Gabriela Madej kl.6
2 miejsce :Julia Lukasik kl.2a oraz Zuzanna Niziol kl.1
3 miejsce :Nikola Kołek kl.6 oraz Patrycja Wasik kl.6
Wyróżnienia :Ewelina Jabłońska kl.3, Anna Mleczko kl.4
oraz Julia Mirowska kl.1.
Pozostałym uczniom zostały wręczone słodkie niespodzianki.
Autor :Krystyna Kurtyka
Skip to content