Biblioteka jakiej nie znamy

Biblioteka jakiej nie znamy

image_pdfimage_print

Dnia 20.03.2019r. klasa 3 wraz z wychowawcą :Krystyna Kurtyka wzięli udział w zajęciach w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Brzesku pod hasłem :,,Biblioteka jakiej nie znamy .Na samym początku prowadząca zachęcała do różnych zabaw, dzieci odgadywaly zagadki, układały memory, oglądały ciekawe albumy i książki. W dalszej części zwiedzaly bibliotekę dla dzieci i dla dorosłych. Bardzo ciekawymi zajęciami były zajęcia plastyczno-techniczne oraz omówienie i przedstawienie przez panią bibliotekarke lektury do klasy 3 Marii Kruger ,,Karolcia ” w formie teatrzyku. Uczniowie odpowiadali na pytania ze znajomości książki, z wielkim zaciekawieniem słuchali fragmentów czytanych przez prowadzącą. Na pożegnanie uczniowie otrzymali ciekawe gadżety, z których będą korzystać podczas zajęć lekcyjnych. Wyrażając swą wdzięczność za poświęcony czas zyczylismy pani bibliotekarce dużo zdrowia, realizacji planów oraz licznych powodów do satysfakcji.

Autor :Krystyna Kurtyka

Skip to content