Turniej BRD na szczeblu powiatowym

Turniej BRD na szczeblu powiatowym

image_pdfimage_print

25 kwietnia drużyna naszej szkoły (Nikola Kołek, Jakub Hebda, Samuel Grochola) wzięła udział rozgrywkach turniejowych BRD na szczeblu powiatowym. Turniej miał miejsce w PSP Nr 2 w Brzesku. Drużyny powitał burmistrz Brzeska T. Latocha, dyrektor wydziału edukacji J. Cierniak, Komendant Powiatowy Policji w Brzesku mł. insp. Bogusław Chmielarz, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego kom. Tomasz Nosal, oraz wielu innych funkcjonariuszy policji nadzorujących przebieg turnieju. Poziom przygotowania uczestników był bardzo wysoki. Nasi uczniowie świetnie sobie radzili, choć nie zdobili zaszczytnego miejsca trzeba przyznać że ich wiedza i umiejętności jazdy po torze przeszkód są na wysokim poziomie. Gratulujemy!!!

Autor tekstu: Anna Kopytko

Skip to content