DZIĘKUJEMY ZA GŁOSOWANIE !!!

DZIĘKUJEMY ZA GŁOSOWANIE !!!

image_pdfimage_print

 

PODZIĘKOWANIA ZA GŁOSOWANIE

NA PODWÓRKO TALENTÓW NIVEA

PRZED PSP 1 W  JADOWNIKACH

 

PSP 1 W  JADOWNIKACH bardzo serdecznie dziękuje wszystkim, którzy poświęcili swój czas na oddawanie głosów. Placu zabaw nie wygraliśmy, ale spośród 334 miejscowości biorących udział w konkursie (kategoria: miejscowości poniżej 20 tys. mieszkańców) zajęliśmy 91 miejsce w rankingu ogólnopolskim. Dziękujemy za 2218 głosów! Mamy nadzieję, że jeśli jeszcze raz podejmiemy się kiedyś takiego zadania, mieszkańcy gminy Brzesko i okolic również nam pomogą!!!

DZIĘKUJEMY!!!

Kornelia Jakubowska-Żółty

Uczniowie i nauczyciele PSP nr 1 w Jadownikach.

 

RANKING  – WYNIKI KONKURSU

91  PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA STASZICA

Jadowniki

Św. Prokopa 4/-

woj. małopolskie / pow. brzeski

LICZBA GŁOSÓW: 2 218

 

 

 

Skip to content