Wycieczka do Władysławowa

Wycieczka do Władysławowa

image_pdfimage_print

W dniach 28-31.05.2019 r. uczniowie klasy ósmej pod opieką wychowawców: Małgorzaty Kania, Rafała Polichta i Rafała Madeja uczestniczyli w wycieczce do Władysławowa. We Władysławowie przywitała nas deszczowa pogoda, ale dzięki temu mieliśmy chwilę czasu na odpoczynek po całonocnej podróży. Przez te kilka dni pobytu nad morzem udało nam się zwiedzić większość najważniejszych atrakcji Trójmiasta oraz niesamowity zamek w Malborku. Podczas lekcji w kaszubskiej izbie regionalnej poznaliśmy historię Kaszub. Ponad godzinny rejs statkiem z Gdyni na Hel, pozwolił na chwilę relaksu w trakcie trudów wycieczki. Sporo radości wywołała również wizyta w Lunaparku Słowińskim, gdzie dzieci miały możliwość skorzystania z licznych atrakcji parku. Czas mijał bardzo miło i szybko. Równie szybko pociągiem Pendolino wracaliśmy do domu 🙂

Autor tekstu: Rafał Madej

Skip to content