Wiersze o jesieni

Wiersze o jesieni

image_pdfimage_print

Mamy piękną złotą polską jesień. Dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-III wzięły udział w konkursie recytatorskim Jesień w poezji polskiej. Każdy uczestnik konkursu wyrecytował wybrany przez siebie wiersz. Niektórzy z nich nawet byli ubrani  stosownie do treści utworu. Komisja konkursowa w składzie pani Jolanta Gagatek, pani Adrianna Baran i pani Małgorzata Kania wytypowały laureatów konkursu,Oto ich lista
klasy 0-1    I miejsce Jakub Bujak
II miejsce Błażej Kulig
III miejsce Eryk Kondziołka
klasy 2-3     I miejsce Zuzanna Nizioł
II miejsce Bartłomiej Krzyształ
III miejsce Julia Łukasik
Nagrody książkowe ufundowała Rada Rodziców. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i drobne upominki.
W czasie obrad komisji dzieci obejrzały film Co to jest las, a zerówka
zaśpiewała piosenkę Idzie jesień

Autor tekstu: Małgorzata Kurnik

 

Skip to content