Ślubowanie klasy pierwszej.

Ślubowanie klasy pierwszej.

image_pdfimage_print

Dnia 14 października 2020 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania klasy pierwszej.

Uroczystość ta wpisała się na stałe w kalendarz imprez szkolnych. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców. W tym roku ze względu na obowiązujące przepisy sanitarne związane z covid – 19 uroczystość ta miała bardzo kameralny przebieg. Uczniowie klasy pierwszej składali  przyrzeczenie jedynie w obecności pana dyrektora, wychowawcy i przedstawiciela rodziców.  

 W poczet uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1  w Jadownikach przyjęto 17 uczniów. Wszystkim pierwszakom życzymy sukcesów w nauce, radości w odkrywaniu świata i wielu przyjaciół.

Autor tekstu: Alicja Licak

Skip to content