GRUDZIEŃ W ZERÓWCE

GRUDZIEŃ W ZERÓWCE

image_pdfimage_print

„Grudzień chociaż zimny, ciemny

jako miesiąc jest przyjemny.

Dzień Bożego Narodzenia

wszystkim ludziom nastrój zmienia.”

         Grudzień to wyjątkowy miesiąc. Spotkaliśmy się ze św. Mikołajem, wykonywaliśmy zadania  z adwentowego kalendarza, „zapalaliśmy” adwentowe świece nad kominkiem, ozdabialiśmy świąteczne pierniczki.. Zimę powitaliśmy piosenką o „Zaczarowanym śniegu”- liczymy, że prawdziwego będzie pod dostatkiem. Wszystkim uczestnikom rodzinnego konkursu „Zaczarowana choinka” przyznano równorzędne nagrody (nieobecni otrzymają je w późniejszym terminie) . Śpiewaliśmy kolędy, z kolorowego papieru wykonaliśmy koszyczki na choinkę. Złożyliśmy życzenia pracownikom szkoły. Wam wszystkim też życzymy radosnych Świąt Bożego Narodzenia  i pomyślności w Nowym Roku. Lenka, Nikolka, Helenka, Rozalka, Lenka, Patryk, Gabryś, Miłosz, Adaś, Małgorzata.

Autor tekstu: Małgorzata Kurnik

Skip to content