POMOC DLA OLIWKI

POMOC DLA OLIWKI

image_pdfimage_print

OZDOBY WIELKANOCNE – pod takim hasłem zorganizowaliśmy pomoc dla ciężko chorej dziewczynki Oliwki Dzień, uczennicy klas 1 PSP Nr2 w Brzesku u której zdiagnozowano raka złośliwego tkanek miękkich.  Do udziału w tej akcji zaprosiliśmy wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły. Naszym zadaniem było wykonanie ozdób wielkanocnych typu: zajączki, kurczaczki, jajka, stroiki…itp. , które przekazaliśmy na kiermasz WielkaMOC, organizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzesku. Dochód zebrany z kiermaszu zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację małej Oliwki. Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom za zaangażowanie i wsparcie naszej akcji  oraz za pomoc w wykonaniu tak wielu pięknych prac KAZDA POMOC JEST NA WAGĘ ZŁOTA, A WIEMY ŻE POMOC DZIECI LICZY SIĘ PODWÓJNIE!

Autor tekstu:  Alicja Licak

Skip to content