Z wizytą u Zuzi…

Z wizytą u Zuzi…

image_pdfimage_print

15 czerwca, w środę, wybraliśmy się z wizytą do Zuzi, naszej koleżanki z klasy. Głównym celem naszej wycieczki było zobaczenie zwierząt, które hodują jej rodzice, czyli tzw. przydomowego,, mini zoo’’. Były wśród nich: daniele, kozy, kwoka z małymi kurczaczkami, a także kotek, który towarzyszył nam podczas naszego pobytu. Najbardziej spodobały nam się kózki, ponieważ były bardzo towarzyskie, zwłaszcza wtedy, kiedy przynosiliśmy im smakołyki przygotowane dla nich przez mamę Zuzi. Były też wspólne zabawy w ogrodzie, ciasteczka, napoje, a dla ochłody pyszne lody. Dziękujemy bardzo za mile spędzony czas. Już dzisiaj wiemy, że to przebywanie miedzy zwierzętami oraz możliwość dokarmiania ich z ręki, pozostawi niezapomniane wrażenie.

Autor tekstu: Alicja Licak

Skip to content