Ślubowanie

Ślubowanie

image_pdfimage_print

13 października 2021 roku odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klasy pierwszej. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele rodziców oraz dyrektor szkoły – pan Zenon Kubala. Najpierw uczniowie zaprezentowali wiersze o szkole, przedszkolu, ojczyźnie. Okrasili je piosenkami. Jedną z piosenek zaśpiewała ich starsza koleżanka z klasy IV – Zuzanna Nizioł. Po części artystycznej nastąpił moment ślubowania. Przedtem wprowadzono poczet sztandarowy. Po ślubowaniu dyrektor szkoły dokonał pasowania na ucznia. Każdy nowo przyjęty uczeń otrzymał certyfikat potwierdzający przyjęcie go do społeczności uczniowskiej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Jadownikach. Po uroczystości czekał na uczniów słodki poczęstunek przygotowany przez ich mamy. Pierwszakom życzymy szóstek w szkole, dużo zdrowia oraz samych sukcesów na swej nowej drodze.

Autor tekstu: Joanna Sumara

Skip to content