Jesienne spacery i konkursy w zerówce

Jesienne spacery i konkursy w zerówce

image_pdfimage_print

Polska złota jesień to wyjątkowy czas. Dzieci z zerówki wykorzystały każdy ciepły październikowy dzień na spacery po okolicy i obserwowanie zmian w przyrodzie. Zbierały kasztany, żołędzie i kolorowe liście. Skorzystaliśmy z zaproszenia pani Agnieszki Legutko- mamy Marlenki do ich ogrodu. Podczas gdy dziadzio Marlenki piekł na grillu kiełbaski, dzieci wesoło spędzały czas na zabawie.

            W październiku chętne dzieci wzięły udział w dwóch konkurach: recytatorskim-  recytowały wybrany wiersz o jesieni- i plastycznym, który polegał na samodzielnym wykonaniu jesiennej parasolki.

            Wyniki konkursu recytatorskiego:

I miejsce     Filip Duda  -Jesień u fryzjera-  Dorota Gellner

II miejsce    Nikodem Wąsik -Człowiek ze złotym parasolem – Danuta Wawiłow

III miejsce   Maja Marek -Jarzębina – Władysław Broniewski

            Wyniki konkursu plastycznego:

I miejsce     Maja Marek i Marcelina Kleśny

II miejsce    Aleksandra Jurgała i Marlena Legutko

III miejsce   Karolina Okaz i Jakub Grodny

Skip to content