MISIOWY DZIEŃ W ZERÓWCE

MISIOWY DZIEŃ W ZERÓWCE

image_pdfimage_print

Od lat  25.XI. obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu do zerówki dzieci przyniosły swoje ulubione pluszaki. Były tańce z misiami, łowienie dla nich rybek na śniadanie. Wybraliśmy też  największego misia- mierzy 180 cm i należy do Nikodema Wąsika najmniejszego misia-tego przyniosła Lena Marmol – ma 11 cm i najstarszego misia, który wg informacji liczy sobie 45 lat i należy do Faustyny Bochenek. Za najbardziej oryginalnego misia dyplom otrzymała Maja Marek. W bibliotece szkolnej pani Jolanta Gagatek urządziła wystawę misiowych książeczek. Bohaterowie niektórych  z nich są dobrze znane dzieciom. Zerówiaki  wysłuchały bajki Wiesława Drabika Gdzie jest miś? A potem było małe co nieco- jak mawiał Kubuś Puchatek.

Autor tekstu: Małgorzata Kurnik

Skip to content