ZAKOŃCZENIE KONKURSU: PICKING-UP MUSHROOMS

ZAKOŃCZENIE KONKURSU: PICKING-UP MUSHROOMS

image_pdfimage_print

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami zakończył się konkurs z języka angielskiego:  PICKING-UP MUSHROOMS dla klas 0-8 szkół podstawowych.  Uczniowie z trzech szkół ZSP i PSP 1 w Jadownikach oraz PSP w Okocimiu bardzo aktywnie w nim uczestniczyli. Komisja konkursowa przewiduje zorganizowanie wystawy 75 prac konkursowych w Bibliotece Pedagogicznej w Brzesku, a ze względu na zdalne nauczanie w grudniu 2021, nagrody zostaną rozdane w styczniu 2022 lub po feriach zimowych w lutym 2022, w zależności od rozwoju sytuacji. W oczekiwaniu na wyniki możecie poszerzyć swoją wiedzę o grzybach, korzystając z kart pracy i oglądając krótkie filmiki po polsku i po angielsku lub grając w popularną grę planszową Grzybobranie. POLECAM również bardzo ciekawy wierszyk Jana Brzechwy: Grzyby.

Dziękuję wszystkim uczniom za udział w konkursie!

Kornelia Jakubowska-Żółty

Skip to content