ZAPROSZENIE NA WYSTAWĘ – PICKING-UP MUSHROOMS

ZAPROSZENIE NA WYSTAWĘ – PICKING-UP MUSHROOMS

image_pdfimage_print

Organizatorzy konkursu PICKING-UP MUSHROOMS zapraszają na wystawę prac konkursowych w Bibliotece Pedagogicznej w Brzesku od 15 grudnia 2021 do 30 stycznia 2022 w godzinach otwarcia biblioteki (ul. Piastowska 2B w Brzesku). Mogą Państwo obejrzeć zarówno prace wyróżnione jak i nagrodzone z trzech szkół: ZSP i PSP 1 w Jadownikach oraz PSP w Okocimiu. Nagrody i oficjalne podsumowanie konkursu wraz z informacją o sponsorach, nastąpi po rozdaniu nagród w styczniu 2022 lub po feriach zimowych w lutym 2022, w zależności od rozwoju sytuacji. W oczekiwaniu na wyniki możecie poszerzyć swoją wiedzę o grzybach, korzystając z kart pracy tym razem w języku angielskim (dostępne w załącznikach).

Dziękuję wszystkim uczniom za udział w konkursie!

Kornelia Jakubowska-Żółty

Skip to content