Turniej BRD w Brzesku

Turniej BRD w Brzesku

image_pdfimage_print

27 kwietnia uczniowie klasy VII: Piotr Makówka, Alan Szczęch oraz Mateusz Kraj wzięli udział w turnieju organizowanym w  Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Brzesku. W eliminacjach uczestniczyło w nich łącznie 25 drużyn reprezentujących szkoły podstawowe, a rywalizacja przeprowadzona została w dwóch kategoriach wiekowych. Nadzór nad przebiegiem zawodów sprawowali funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Brzesku. Uroczystego otwarcia turniejowych zmagań dokonali dyrektor ZS-P w Brzesku Ewa Łupińska-Toroń oraz burmistrz Tomasz Latocha.  Zawody składały się z trzech konkurencji – testu z przepisów ruchu drogowego, testu skrzyżowań oraz jazdy sprawnościowej na rowerze.  Wszyscy uczniowie, którzy uczestniczyli prezentowali bardzo wysoki poziom oraz umiejętności.

Zamieszczający informacje: Anna Kopytko

Skip to content