XV ZAWODY PŁYWACKIE Z OKAZJI DNIA FLAGI RP

XV ZAWODY PŁYWACKIE Z OKAZJI DNIA FLAGI RP

image_pdfimage_print

W środę 27 kwietnia na brzeskiej pływalni BOSiR odbyły się już po raz 15-ty Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RP.  Organizatorem zawodów był BOSiR Brzesko. Zawody rozgrywane były w trzech stylach pływackich: dowolnym, klasycznym i grzbietowym na dystansie 25 i 50 metrów w zależności od wieku zawodników. Naszą szkołę reprezentowało 5 zawodników. W najmłodszej kategorii na 50m stylem grzbietowym wystartowały Gabriela Kozioł, Zuzanna Stec oraz Albert Ziemiański. Na 50m stylem dowolnym wystartowali Mikołaj Ziemiański i Szymon Hojnowski. Najlepiej z naszych zawodników spisał się Albert Ziemiański zajmując II mce. https://sportbrzeski.pl/2022/04/28/xv-zawody-plywackie-z-okazji-dnia-flagi-rp-2/

Skip to content