Biblioteka – zwrot podręczników

image_pdfimage_print

Biblioteka szkolna przypomina,

że przed wakacjami należy zwrócić wszystkie wypożyczone książki,

w terminie do 14.06.2022 (wtorek).

HARMONOGRAM ZWROTÓW PODRĘCZNIKÓW DLA POSZCZEGÓLNYCH KLAS.

13.06.2022 (poniedziałek)–klasy: 6-8

14.06.2022 (wtorek) – klasy: 1-5

Proszę, aby podręczniki odpowiednio przygotować do zwrotu: ściągnąć okładki, sprawdzić czy wewnątrz nie znajdują się osobiste notatki lub kartkówki i usunąć je, dołączyć odpowiednie płyty do podręczników z języka angielskiego i niemieckiego.

Komplet należy spakować do siatki jednorazowej oraz opisać imieniem, nazwiskiem i klasą.

Uczeń, który zgubił lub zniszczył podręcznik, zoobowiązany jest do odkupienia takiego samego podręcznika ( przedmiot, klasa, wydawnictwo). Nie dotyczy to podręczników  z klas  3 i 6. W razie pytań i wątpliwości zapraszam do kontaktu.

Jolanta Gagatek – nauczyciel bibliotekarz.

Skip to content