Kolonia Władysławowo 2023

image_pdfimage_print

WŁADYSŁAWOWO – jedno z najatrakcyjniejszych wczasowisk na wybrzeżu, położone u nasady Półwyspu Helskiego, na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Rejon Parku słynie z czystych wód, pięknych, szerokich plaż (o długości 23 km z 13 strzeżonymi kąpieliskami) oraz powietrza, szczególnie nasyconego jodem. Dużą atrakcją dla turystów jest największy na Bałtyku port rybacki, oferujący przejażdżki po otwartym morzu.

TERMIN

17.07 – 28.07.2023r.

WIEK UCZESTNIKÓW

 9 – 17 lat z podziałem na grupy dziecięce i młodzieżowe

ZAKWATEROWANIE

Dom kolonijny „Patryk” https://patrykwladyslawowo.pl/ jest przystosowany na przyjmowanie grup zorganizowanych dlatego wczasowicze indywidualni (rodziny z dziećmi) również będą się tu czuć wyśmienicie. Na terenie obiektu znajduje się duży plac zabaw, parking, ogród wypoczynkowy oraz miejsce i sprzęt do grillowania. Wewnątrz ośrodka znajdą Państwo pokój zabaw dla dzieci oraz jadłodajnię i salę TV.

Do dyspozycji naszych gości jest boisko do siatkówki i koszykówki oraz piłki nożnej, tenis stołowy, piłkarzyki, altana ze stołem i ławą + grill, piaskownica duży plac zabaw dla dzieci oraz sala dyskotekowa.

Zakwaterowanie w pokojach 4, 5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i TV

WYŻYWIENIE:

Podczas pobytu trzy posiłki dziennie + podwieczorek (smaczna domowa kuchnia). Menu uzgadniane z kierownikiem kolonii, większość potraw podawana w formie nieporcjowanej z zachowaniem rygorów sanitarnych.

KADRA:

Kierownik, jeden pedagog na 15 uczestników (opiekunami są nauczyciele z wieloletnim stażem pedagogicznym); ratownik, instruktorzy pływania, pielęgniarka, doraźnie- opieka lekarska.

TRANSPORT

Pociąg PKP na trasie Brzesko – Władysławowo – Brzesko

UBEZPIECZENIE: NNW

W PROGRAMIE

 • Wycieczka autokarowa do Trójmiasta: Dar Pomorza – okręt muzeum https://nmm.pl/dar-pomorza/, spacer bulwarem Nadmorskim, molo w Sopocie, Park Oliwski, ZOO w Gdańsku Oliwie https://zoo.gda.pl/, Akwarium Gdyńskie https://akwarium.gdynia.pl/
 • Wąwóz Chłapowski – baśniowa dolina ciągnącą się od wsi Chłapowo i kończąca się (oczywiście) na plaży.
 • Przylądek Rozewie – legendarne miejsce, położone najdalej na północy Polski. Znajdująca się tu latarnia morska https://www.rozewie.pl/atrakcje/latarnia-morska jest jedną z największych i najstarszych na polskim wybrzeżu.
 • Rejs statkiem po Morzu Bałtyckim.
 • Biesiada przy grillu, a ponadto:
  • Zajęcia integracyjne sprzyjające lepszemu poznaniu wszystkich uczestników, tworzeniu przyjaznej relacji między nimi, zwiększeniu spójności grupy.
  • Rozgrywki i turnieje sportowe takie jak: piłka nożna, siatkówka, piłkarzyki, tenis stołowy.
  • Gry i zabawy, Neptunalia oraz chrzest morski i śluby kolonijne. Nie zabraknie również konkursów makijażu oraz ulubionych przez wszystkich dyskotek.
  • Konkursy plastyczne i muzyczne a wśród nich zajęcia z wykorzystaniem materiałów naturalnych (piasek, liście muszelki), konkurs rzeźby z piasku, wspólne śpiewanie i muzykowanie przy ognisku.

KOSZT KOLONI : 1790 zł

CENA ZAWIERA

 • przejazd pociągiem PKP,
 • zakwaterowanie,
 • wyżywienie plus suchy prowiant na drogę,
 • ubezpieczenie NNW,
 • opiekę kadry pedagogicznej, ratownika, instruktora pływania, pielęgniarki,
 • opiekę medyczną na telefon,
 • atrakcyjny program pobytu.

WAŻNE INFORMACJE

 • UKS „Jadowniczanie” działa na zasadzie stowarzyszenia. Został wpisany do Ewidencji klubów sportowych prowadzonej przez Starostę Brzeskiego. Nr wpisu: 6/2008. Prowadzimy zajęcia sportowe oraz naukę pływania. Dodatkowo organizujemy wypoczynek wakacyjny dla dzieci i młodzieży. Kontakt uks.jadowniczanie@interia.pl lub tel. Rafał Madej +48 602135810.

Wszystkie zapisane osoby bardzo proszę o pobranie i wypełnienie dokumentów, regulamin kolonii i karta kwalifikacyjna. Wypełnione dokumenty można przesłać pocztą na adres klubu UKS Jadowniczanie ul. Św. Prokopa 4 32 – 851 Jadowniki, mailem uks.jadowniczanie@interia.pl lub osobiście po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Nr konta Uczniowskiego Klubu Sportowego „Jadowniczanie”

Santander Bank 61 1090 1838 0000 0001 2118 9017

W załączeniu znajduje się „niezbędnik kolonisty”. Jest to pomoc dla Państwa w pakowaniu dzieci na wypoczynek.

Skip to content