Kolonia Władysławowo 2024

INFORMACJE ORGANIZACYJNE NA DOLE STRONY

WŁADYSŁAWOWO – jedno z najatrakcyjniejszych wczasowisk na wybrzeżu, położone u nasady Półwyspu Helskiego, na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Rejon Parku słynie z czystych wód, pięknych, szerokich plaż (o długości 23 km z 13 strzeżonymi kąpieliskami) oraz powietrza, szczególnie nasyconego jodem. Dużą atrakcją dla turystów jest największy na Bałtyku port rybacki, oferujący przejażdżki po otwartym morzu.

TERMIN

25.07 – 05.08.2024r.

WIEK UCZESTNIKÓW

7 – 15 lat z podziałem na grupy dziecięce i młodzieżowe

ZAKWATEROWANIE

Dom kolonijny „Patryk” https://patrykwladyslawowo.pl/ jest przystosowany na przyjmowanie grup zorganizowanych dlatego wczasowicze indywidualni (rodziny z dziećmi) również będą się tu czuć wyśmienicie. Na terenie obiektu znajduje się duży plac zabaw, parking, ogród wypoczynkowy oraz miejsce i sprzęt do grillowania. Wewnątrz ośrodka znajdą Państwo pokój zabaw dla dzieci oraz jadłodajnię i salę TV.

Do dyspozycji naszych gości jest boisko do siatkówki i koszykówki oraz piłki nożnej, tenis stołowy, piłkarzyki, altana ze stołem i ławą + grill, piaskownica duży plac zabaw dla dzieci oraz sala dyskotekowa.

Zakwaterowanie w pokojach 3, 4, 5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i TV

WYŻYWIENIE:

Podczas pobytu trzy posiłki dziennie + podwieczorek (smaczna domowa kuchnia). Menu uzgadniane z kierownikiem kolonii, większość potraw podawana w formie nieporcjowanej z zachowaniem rygorów sanitarnych.

KADRA:

Kierownik, jeden pedagog na 15 uczestników (opiekunami są nauczyciele z wieloletnim stażem pedagogicznym); ratownik, instruktorzy pływania, pielęgniarka, doraźnie- opieka lekarska.

TRANSPORT

Pociąg PKP na trasie Brzesko – Władysławowo – Brzesko

UBEZPIECZENIE: NNW

W PROGRAMIE

• Wycieczka na Hel, zwiedzanie fokarium https://fokarium.ug.edu.pl/
  • Wycieczka do Parku Trampolin https://rumia.jumpcity.pl/.
  • Wąwóz Chłapowski – baśniowa dolina ciągnącą się od wsi Chłapowo i kończąca się na plaży.
  • Przylądek Rozewie – legendarne miejsce, położone najdalej na północy Polski. Znajdująca się tu latarnia morska https://www.rozewie.pl/atrakcje/latarnia-morska jest jedną z największych i najstarszych na polskim wybrzeżu.
  • Rejs statkiem po Morzu Bałtyckim.
  • Biesiada przy grillu, a ponadto:
    • Zajęcia integracyjne sprzyjające lepszemu poznaniu wszystkich uczestników, tworzeniu przyjaznej relacji między nimi, zwiększeniu spójności grupy.
    • Rozgrywki i turnieje sportowe takie jak: piłka nożna, siatkówka, piłkarzyki, tenis stołowy.
    • Gry i zabawy, Neptunalia oraz chrzest morski i śluby kolonijne. Nie zabraknie również konkursów makijażu oraz ulubionych przez wszystkich dyskotek.
    • Konkursy plastyczne i muzyczne a wśród nich zajęcia z wykorzystaniem materiałów naturalnych (piasek, liście muszelki), konkurs rzeźby z piasku, wspólne śpiewanie i muzykowanie przy ognisku.

KOSZT KOLONI : 1990 zł

CENA ZAWIERA

• przejazd pociągiem PKP,
  • zakwaterowanie,
  • wyżywienie plus suchy prowiant na drogę,
  • ubezpieczenie NNW,
  • opiekę kadry pedagogicznej, ratownika, instruktora pływania, pielęgniarki,
  • opiekę medyczną na telefon,
  • atrakcyjny program pobytu.

WAŻNE INFORMACJE

• UKS „Jadowniczanie” działa na zasadzie stowarzyszenia. Został wpisany do Ewidencji klubów sportowych prowadzonej przez Starostę Brzeskiego. Nr wpisu: 6/2008. Prowadzimy zajęcia sportowe oraz naukę pływania. Dodatkowo organizujemy wypoczynek wakacyjny dla dzieci i młodzieży. Kontakt uks.jadowniczanie@interia.pl lub tel. Rafał Madej +48 602135810.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Wyjazd 25.07.2024r, zbiórka dworzec PKP Brzesko Okocim o godzinie 21.45 (odjazd godzina 22.34). Na dworcu proszę o przekazanie kierownikowi wypoczynku podbitej legitymacji szkolnej. Przejazd pociągiem Brzesko – Kraków – Częstochowa – Warszawa – Gdynia Główna. Z Gdyni przejazd autokarem do Władysławowa.

Planowany powrót 05.08. 2024 godzina 5.32

W czerwcu następuje korekta rozkładu jazdy pociągów, planowane godziny mogą ulec delikatnym zmianom.

Wszystkie zapisane osoby bardzo proszę o pobranie ( można odebrać osobiście), wypełnienie dokumentów, regulamin kolonii i karta kwalifikacyjna. Wypełnione dokumenty (kartę kwalifikacyjną można dostarczyć w późniejszym terminie) można przesłać pocztą na adres klubu UKS Jadowniczanie ul. Św. Prokopa 4 32 – 851 Jadowniki, mailem uks.jadowniczanie@interia.pl lub osobiście po wcześniejszym kontakcie telefonicznym (jeśli decydujecie się Państwo na przesłanie dokumentów mailem, proszę nie przesyłać zdjęć robionych telefonem. Odpowiedni format, to np. scan pdf.)

Zapisane osoby proszę o wpłatę zaliczki w kwocie 500zł (osobiście, na konto klubu).

OBOWIĄZKOWA LEGITYMACJA SZKOLNA

Na tydzień przed wyjazdem będzie zorganizowane zebranie kolonie w PSP Nr 1 w Jadownikach (godzina i dokładna data w późniejszym terminie).

Proszę o zainstalowanie WhatsApp w telefonie, komputerze ułatwi to nam komunikację jak również na WhatsApp będą zamieszczane relacje z wypoczynku.

Nr konta Uczniowskiego Klubu Sportowego „Jadowniczanie”Santander Bank 61 1090 1838 0000 0001 2118 9017