Jesiennie w naszej szkole ….

Jesień to piękna pora owocująca w barwne liście i kasztany zwiastuje mroźną zimę. Cała przyroda szykuje się do mroźnej Zimy. Również ludzie są bardziej zmęczeni, senni, jakby już czuli na sobie oddech królowej lodu i śniegu. Tylko nieliczni zatrzymują się, by obejrzeć piękne liście. Wśród nich są również dzieci. Niemała radość je czeka, gdy pod … Czytaj dalejJesiennie w naszej szkole ….

Ognisko u Julki – Oddział „O”

Mama Julki, Pani Magda Mirowska, zaprosiła nas na pieczenie kiełbasek. Z radością przyjęliśmy zaproszenie. Dziadzio Julki, Pan Sroka przygotował ognisko i nadzorował pieczenie. Kiełbaski smakowały wybornie. Potem bawiliśmy się w ogrodzie i brzozowym lasku. Znaleźliśmy tam piękne muchomory i kozaki. Jedliśmy też pyszne ciasto. Dziękujemy za miłe przyjęcie. Małgorzata Kurnik