Program Edukacyjny „Ratujemy i Uczymy Ratować”

Dziś, w ramach programu edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”, w  naszej szkole gościli przedstawiciele straży pożarnej: Pan Przemysław Duda, Pan Zbigniew Serwatka, Pan Bartłomiej Stępek oraz Pan Piotr Czernecki,  którzy prowadzili zajęcia dla uczniów klas I-III. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem wsłuchiwali się w tą ważną lekcję, chętnie brali też udział w ćwiczeniach. Program Edukacyjny „Ratujemy i Uczymy … Czytaj dalejProgram Edukacyjny „Ratujemy i Uczymy Ratować”

Kategorie www

Zabawa Choinkowa

Na zakończenie karnawału w szkole zorganizowana została zabawa choinkowa. Uczniowie świetnie się bawili na sali gimnastycznej w blasku kolorowych świateł które nadały odpowiednią atmosferę.  Czas zabawy minął szybko i w miłej atmosferze. Opiekę wychowawców nad dziećmi wspomogło kilkoro rodziców. Wszystkim bardzo dziękujemy. Autor tekstu: Anna Kopytko

Kategorie www