Dzień życzliwości

21 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Z tego powodu przygotowano okolicznościową gazetkę i moc życzeń dla uczniów i pracowników szkoły. Każdy z uczniów mógł wziąć z gazetki wylosowane dla siebie życzenia. Z tej okazji życzymy wszystkim Autor tekstu: Joanna Sumara WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO.

Kategorie www

Robimy kolorowe kanapki.

W środę 20 listopada uczniowie na świetlicy wraz z Panią  Alicją Licak zaplanowali kolejne zajęcia kulinarne. Wcześniej robili pyszne, owocowe soki , a tym razem były to zdrowe, kolorowe kanapki z dużą ilością warzyw. Jesień to czas, gdy powinniśmy się solidnie przygotować do zimy, stąd też pomysł na kolejną porcję witamin. W tym dniu każdy … Czytaj dalejRobimy kolorowe kanapki.

Kategorie www