KARNAWAŁ Z BABCIĄ I DZIADZIEM

KARNAWAŁ Z BABCIĄ I DZIADZIEM

image_pdfimage_print

Z okazji Dnia Babci i Dziadka zorganizowaliśmy w zerówce bal karnawałowy dla naszych gości i to taki, aby mogli poczuć się młodo. Były więc piosenki  Czerwonych Gitar, Ireny Jarockiej, Anny Jantar, Krzysztofa Krawczyka, Urszuli Sipińskiej i kilku innych wykonawców z siedemdziesiątych i osiemdziesiątych lat ubiegłego wieku. Z kostiumowego straganu Babcie i Dziadkowie wybrali sobie karnawałowe czapeczki, korony, muchy.  Dzieci zatańczyły poloneza do wykonania którego zaprosiły potem gości. Była też cha-cha, samba, rock and roll.W konkursie Jaka to melodia już po kilku dźwiękach bez kłopotów podawano tytuły i wykonawców muzycznych zagadek. Najlepiej w tym konkursie spisał się dziadzio Ani. Dużo śmiechu wywołał też Wyścig rodzin -konkurs, który polegał na uważnym słuchaniu tekstu bo wyczytana osoba musiała obiec dookoła krzeseł i wrócić na swoje miejsce. Potem dzieci wspólnie powiedziały wiersz z życzeniami i wręczyły Babciom i Dziadkom  upominki. Pyszne ciasta przygotowały mamusie.

Autor tekstu: Małgorzata Kurnik

Skip to content