Konkurs „ PISANKI – OZDOBY WIELKANOCNE ”

Konkurs „ PISANKI – OZDOBY WIELKANOCNE ”

image_pdfimage_print

W marcu, w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczno – techniczny pod hasłem „ PISANKI – OZDOBY WIELKANOCNE ”.  Zadaniem każdego uczestnika było samodzielne wykonanie dowolnej ozdoby wielkanocnej, w formie  pracy przestrzennej. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 4 kwietnia. W tym dniu powołana przez organizatora komisja dokonała oceny zgłoszonych prac, zgodnie z przyjętymi  kryteriami zawartymi  w regulaminie konkursu.

Wyróżnienia otrzymali uczniowie :

  1. Kornelia Staniek – kl. I
  2. Oliwia Repeta – kl. II b
  3. Agnieszka Cichońska – kl. I
  4. Paweł Pawlikowicz – kl. III
  5. Ksawery Repeta – kl. IV
  6. Julia Olchawa – kl. IV
  7. Aleksandra Czernecka – kl. V
  8. Patrycja Wąsik – kl. VI
  9. Nikola Kołek – kl. VI

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !!!

Autor tekstu : Alicja Licak

 

Skip to content