PODWÓRKO TALENTÓW NIVEA

PODWÓRKO TALENTÓW NIVEA

image_pdfimage_print

PODWÓRKO TALENTÓW:

https://podworko.nivea.pl/

Uczniowie, rodzice!

Obecnie odbywa się konkurs organizowany przez firmę NIVEA na podwórko talentów – tzw. plac zabaw.

Nasza szkoła postanowiła zaryzykować i spróbować swoich szans. Dzięki szybkiej mobilizacji 19 uczniów z różnych klas, którzy przynieśli obrazki przedstawiające według ich wyobrażeń najpiękniejsze PODWÓRKO TALENTÓW zgodnie z tekstem piosenki zaproponowanej przez firmę NIVEA, jesteśmy teraz na etapie realizacji prezentacji multimedialnej (na podstawie m.in. tych obrazków), która musi być dołączona podczas zgłoszenia szkoły do konkursu do 12.04. MAMY BARDZO MAŁO CZASU!!!

Jest to konkurs zewnętrzny – może akurat uda nam się wygrać wspaniałe podwórko talentów. Jest to też konkurs wewnętrzny w szkole  – wyróżnione prace mogą liczyć na nagrodę szkolną.

Zapraszam do konkursu plastycznego, Kornelia Jakubowska-Żólty

 

Zgodnie z tekstem piosenki uczniowie namalowali zarówno podwórko talentów jak i podwórko ich marzeń J!!! Oto tekst do którego trzeba było namalować obrazek:

 

Do pobrania:

Skip to content