Konkurs wokalny

Konkurs wokalny

image_pdfimage_print

W dniach 9-10 listopada 2019 roku, w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie, odbył się finał XX Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży. Uczestnicy tego wydarzenia śpiewaną wybraną piosenkę Jana Wojdaka. W tym festiwalu wzięła udział uczennica naszej szkoły – Zuzanna Nizioł. Droga do sukcesu nie była łatwa. Najpierw trzeba było przedstawić dotychczasowe osiągnięcia dziecka, co było podstawą do udziału w muzycznym przesłuchaniu. Tu otwierała się dalsza droga. 9 listopada Zuzia zaprezentowała przygotowaną przez siebie piosenkę. W swojej kategorii wiekowej (8-11 lat) rywalizowała z 48 uczestnikami festiwalu. Swym występem wyśpiewała specjalne wyróżnienie i została uhonorowana udziałem w koncercie finałowym. Gratulujemy Zuzi i jej rodzicom – Państwu Magdalenie i Stanisławowi Niziołom. Życzymy dalszych sukcesów.

Autor tekstu: Joanna Sumara

Skip to content