Ważne odblaski..

Ważne odblaski..

image_pdfimage_print

W ramach akcji „Odblaskowa Szkoła” w PSP Nr 3 w Brzesku zorganizowała spotkanie klas pierwszych całej gminy z Burmistrzem Brzeska oraz Naczelnikiem Wydziału Ruchu Drogowego. Spotkanie odbyło się 28 października a jego głównym celem było promowanie właściwych zachowań na drodze w tym noszenie odblasków. Na spotkaniu było 19 klas pierwszych./ Uczniowie szkoły przygotowali przedstawienie wzbogacone o piosenki promujące noszenie odblasków, dzieci odgadywały zagadki zagadki, przedstawiono także wyjątkowy pokaz mody odblaskowej. Punktem kulminacyjnym spotkania było wręczenie przez Pana Burmistrza wszystkim klasom pierwszym zestawów gier edukacyjnych. Ponadto każdy pierwszak otrzymał z rąk przedstawiciela Policji odblaski. Na koniec spotkania wszyscy uczniowie zaśpiewali piosenkę „Nośmy odblaski”.

Autor tekstu: Krystyna Kurtyka

Skip to content