Mistrzostwa gminy Brzesko w kręglach klasycznych

Mistrzostwa gminy Brzesko w kręglach klasycznych

image_pdfimage_print

W środę 3 listopada na brzeskiej kręgielni BOSiR odbyły się Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych w kręglach klasycznych. Do rywalizacji stanęło 71 uczniów z 5 szkół podstawowych z Gminy Brzesko. Zawody odbyły się pod patronatem burmistrza Brzeska. Naszą szkołę reprezentowało 4 zawodników. Agnieszka Cichońska, Natalia Cichońska, Mikołaj Ziemiański i Zuzia Nizioł. Wszyscy spisali się wyśmienicie znacznie poprawiając swoje rekordy życiowe. Dodatkowa Agnieszka i Natalia stanęły na podium w kategoriach wiekowych. Agnieszka zdecydowanie wygrała i zajęła I mce., natomiast Natalia po zaciętej walce uzyskała III lokatę. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim dziękujemy za liczny udział. MISTRZOSTWA GMINY BRZESKO W KRĘGLACH KLASYCZNYCH – Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji (sportbrzeski.pl)

Skip to content