WIELKI SUKCES NASZYCH SZACHISTÓW

WIELKI SUKCES NASZYCH SZACHISTÓW

image_pdfimage_print

W Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Mokrzyskach zostały rozegrane szachy drużynowe w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Naszą szkołę reprezentowały dwa mieszane zespoły składające się z czterech zawodników. Ogromną niespodzianką sprawiła drużyna startująca w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W ostatnim meczu w bezpośredniej rywalizacji pokonała drużynę z SP Nr 3 Brzesko co umożliwiło naszym szachistom zajecie II mca w drużynie. Drugi zespół, przygotowywany przez Pana Jacka Ducha zajął wyśmienite IV mce. Warto nadmienić, że w skład zespołu wchodzili najmłodsi uczestnicy całych zawodów. Zespoły w składzie: Natalia Cichońska, Agnieszka Cichońska, Jakub Kulig, Filip Borowiec, Mikołaj Ziemiański, Dawid Wróbel, Szymon Hojnowski i Albert Ziemiański. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Skip to content