Instaling z certyfikatem

Instaling z certyfikatem

image_pdfimage_print

Od 2020 – 2022 roku, uczniowie klasy 8 biorą udział w Instalingu . Jest to bezpłatna platforma internetowa, w której uczniowie mogą ćwiczyć słówka zgodne z ich podręcznikami do język angielskiego w codziennych sesjach.

Uczniowie zarówno ćwiczą, jak i rozszerzają swoje słownictwo potrzebne im w codziennym zastosowaniu podczas lekcji w szkole, jak i w powtórkach przedegzaminacyjnych.

W tym roku szkolnym do naszych powtórek Instalingowych dołączyli również uczniowie klasy 7 intensywnie  ćwicząc  słownictwo z języka niemieckiego.

Za wspaniałą i intensywną pracę, uczniowie zostali nagrodzeni Certyfikatem Uczestnictwa w XVII Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół natomiast nauczyciele Kornelia Jakubowska-Zółty (język angielski) i Jolanta Chrzanowska (język niemiecki) dostały Złoty Certyfikat Jakości XVII Edycja Programu Insta.Ling dla Szkół w uznaniu skutecznego wykorzystywania innowacyjnego systemu optymalizacji nauki słownictwa Insta.Ling w semetrze zimowym w roku szkolnym 2021/2022.

W dalszym ciagu uczniowie naszej szkoły pracują nad słownictwem w semetrze letnim przygotowując się do Międzyszkolnego Majowego Wyzwania Insta.Ling.

Never give up and remember about your vocabulary revision!!!

https://instaling.pl/
Skip to content