Konkurs i spotkanie z pszczelarzem

Konkurs i spotkanie z pszczelarzem

image_pdfimage_print

Spotkanie z pszczelarzem i rozpoczęcie konkursu Be as busy as a bee!

Dnia 11.09.2017 roku w naszej szkole odbyło się zarówno fascynujące spotkanie z pszczelarzem jak i rozpoczął się Autorski Konkursu Języka Angielskiego dla klas 0-7 Szkoły Podstawowej i klas 2,3 gimnazjalnych: Be as busy as a bee organizowany przez nauczyciela języka angielskiego Kornelię Jakubowską – Żółty we współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Brzesku, Szkołą Językową Helen Doron w Brzesku i Wydawnictwem Językowym Pearson.

Na spotkaniu Pani Kornelia Jakubowska – Żółty opowiedziała o konkursie i przedstawiła zadania konkursowe, Pani Alicja Koźmińska przedstawiała Projekt „Pszczoła” realizowany w tym roku w Bibliotece Pedagogicznej w Brzesku oraz opowiedziała i pokazała dzieciom książki związane z pszczołami, m.in. Pszczoły z Wydawnictwa Dwie Siostry, Skąd się bierze miód? z Wydawnictwa Nasza Ksiegarnia, Miodolecznictwo i Świeta Pszczoła Rzecz o Pszczelarzeniu.
Dzieci w szkołach wraz z opiekunami mogli podziwiać żywe, ruchliwe i zapracowane pszczółki za szybką a także wyszukać w tłumie owadów królową oznaczoną białą kropką.
Pan Pszczelarz Łukasz Kaźmierczyk opowiedział uczniom o różnych ciekawostkach związanych z życiem pszczół i odpowiedział na wiele ciekawych pytań.
Spotkanie było bardzo interesujące, a do konkursu zapraszam wszystkich zainteresowanych.

Szczegóły w regulaminie konkursu!
(do pobrania na dole strony)

Kornelia Jakubowska – Żółty

Do pobrania:

Dodaj komentarz

Skip to content