Odwiedziny Pani Jesieni – Oddział „O”

Odwiedziny Pani Jesieni – Oddział „O”

image_pdfimage_print

11 października dzieci w zerówce i ich rodziców odwiedziła Pani Jesień. Na jej powitanie dzieci przygotowały piosenki i 2 krótkie przedstawienia. W pierwszym muchomorek, który wyrósł w lesie nie miał kropek. Gdy zmartwiony zastanawiał się kogo prosić o pomoc Pani Jesień, która właśnie skończyła kolorować liście ozdobiła mu kapelusz białymi kropkami. W drugim przedstawieniu pod grzybkiem w lesie zgromadziły się zwierzątka, bo bardzo chciały pod nim zamieszkać. Nie spodziewały się głośnego protestu grzyba, którego nikt nie zapytał o zgodę. Ostatecznie jednak zgodził się na sąsiedztwo zwierząt bo stwierdził że dobrze mieć przyjaciół. Potem Pani Jesień zaprosiła wszystkich do jesiennych zabaw. Wręczono nagrody wszystkim uczestnikom konkursu Kapelusz Pani Jesieni Dziękujemy Pani Jesieni za wizytę w szkole.

Autor tekstu: Małgorzata Kurnik

Skip to content