14 X – Dzień Edukacji Narodowej

14 X – Dzień Edukacji Narodowej

image_pdfimage_print

Tak, jak co roku, odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klasy VI i klas III, pod opieką pań: Alicji Licak i Joanny Sumary, przygotowali część artystyczną. Podczas niej w humorystyczny sposób przedstawili problemy współczesnej oświaty. Następnie opowiedzieli zebranym o tym, jak wyglądała szkoła dawniej i jak wygląda szkoła w różnych częściach świata. Całość ubarwił piosenki śpiewane przez chór klas trzecich. Jedną piosenkę, przy wsparciu chóru wykonała uczennica klasy III a – Aleksandra Kleśny. Po części artystycznej dyrektor szkoły przedstawił uczniom nową przewodniczącą Rady Rodziców – panią Katarzynę Dadej, która przy tej okazji złożyła nauczycielom i pracownikom szkoły okolicznościowe życzenia. Następnie dyrektor szkoły podziękował wszystkim pracownikom za współpracę, złożył im życzenia i wręczył kilku nauczycielom nagrodę dyrektora szkoły. Na koniec przedstawiciele Rady Rodziców przekazali nauczycielom symboliczne upominki.

Autor tekstu: Joanna Sumara

 

Skip to content