Dzień Babci i Dziadka – klasa 2

Dzień Babci i Dziadka – klasa 2

image_pdfimage_print

8 lutego 2018 r. w klasie 2  zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka , na którą licznie przybyli Babcie i Dziadkowie. Dzieci przygotowały dla nich pod okiem wychowawcy przedstawienie pt.”Zawsze niech będzie Babcia, zawsze niech będzie Dziadek „, recytowały wiersze, śpiewały piosenki. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami. Na koniec uroczystości uczniowie wręczyli swoim Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane prace,  po czym częstowali się pysznymi słodkościami. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Autor tekstu: Krystyna Kurtyka

Skip to content