Pomóżmy Oliwce-podsumowanie akcji

Pomóżmy Oliwce-podsumowanie akcji

image_pdfimage_print

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele!

Zwracam się do Was z gorącą prośba o wsparcie akcji na rzecz pomocy Oliwce.

Dnia 14 listopada- 15 listopada 2018 w naszej szkole odbędzie się kiermasz ciast. Prosimy tych, którzy się zgłosili o upieczenie ciast, które będą sprzedawane na kiermaszu w szkole na parterze. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na pomoc w leczeniu Oliwki. Serdecznie proszę o aktywny udział w naszej akcji i kiermaszu.

Proszę o przyniesienie ciast dopiero na 14 listopada.

Szczegóły akcji u Pani Kornelii Jakubowskiej – Żółty.

Dziękuję z góry!!!

Kornelia Jakubowska-Żółty

 

 

 

PODSUMOWANIE AKCJI POMÓŻMY OLIWCE!!!

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

W dniach 14-15 listopada odbył się wspaniały kiermaszu ciast  w PSP nr 1 w Jadownikach. Pieniądze zostały już wpłacone na konto Stowarzyszenia Zielone Serduszko.  Szczegóły dotyczące działalności stowarzyszenia na rzecz Oliwki dostępne na stronie internetowej: https://www.facebook.com/StowarzyszenieZieloneSerduszko/?ref=page_internal

Całkowity dochód ze sprzedaży, przeznaczony na pomoc w leczeniu Oliwki, to : 2092,70 zł.

 

Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie

i pomoc w zorganizowaniu akcji!!!

DZIĘKUJE!

Kornelia Jakubowska – Żółty

Do pobrania:

Skip to content