Kolonia Władysławowo 2021

image_pdfimage_print

Zamek w Malborku, ZOO Gdańska Oliwa, baloniada

CHRZEST KOLONIJNY 🙂 , zajęcia sportowe

Gdańsk starówka, port Gdynia, ORP Błyskawica, latarnia morska „Rozewie”, grill, dolina Chłapowska, wieczorek kaszubski.

Lunapark Sowiński, wycieczka na Hel, rejs statkiem, dyskoteka, zabawy integracyjne

Proszę o zapoznanie się „procedurami covidowymi”. Proszę również (w miarę możliwości) o pobranie, wydrukowanie i dostarczenie w dniu wyjazdu „ankiety covidej”. Dla osób, które nie będą miały wypełnionej ankiety, puste egzemplarze dostępne w dniu wyjazdu.

Proszę do 02.08 o przesłanie kodu płatności bonu turystycznego. Można to zrobić mailem lub smsem. Przypominam, żeby „rozsądnie” pakować dzieci na kolonię. Lepiej dać jedną większą walizkę niż dwie mniejsze. Proszę w miarę możliwości nie dawać dzieciom „nowego, niesprawdzonego obuwia”. Czapka z daszkiem lub inne nakrycie głowy obowiązkowe. Balsam do opalania z jak najwyższym filtrem.

W ośrodku kolonijnym nie ma ręczników (zabierają swoje), nie ma wi – fi, telefony będą zabierane na czas ciszy nocnej (od 22.00)

W dniu 29.07 godz. 17.00 w PSP Nr 1 w Jadownikach planowane jest zebranie organizacyjne kolonii. Jest to jednocześnie ostatni dzień do którego można dokonywać wpłat za kolonię ( na konto lub osobiście w dniu zebrania)

Wszystkie osoby, które wyrażają chęć płatności „bonem turystycznym” dokonują wpłatę pomniejszoną o kwotę bonu 500zł. (650zł). Płatność bonem będzie realizowana po przyjeździe do Władysławowa. Proszę o przesłanie „kodu aktywacyjnego” bonu (do dnia zebrania) na adres mailowy klubu uks.jadowniczenie@interia.pl ewentualnie zdjęcie wygenerowanego kodu smsem na tel. 602135810.

Wyjazd na kolonię 04.08 godz. 21.00 (autokar będzie podstawiony o 20.30) parking przy cmentarzu komunalnym w Brzesku. Przejazd przez Kielce, Warszawę.

Jeśli dziecko przyjmuje leki, proszę o przekazanie ich w podpisanym opakowaniu opiekunowi w dniu wyjazdu. Istnieje również możliwość przekazania kieszonkowego (podzielonego na dzienne kwoty) w podpisanej kopercie opiekunowi w dniu wyjazdu. Niewykorzystana kwota zostanie w całości przekazana dziecku w ostatnim dniu kolonii.

Zachęcam do zapoznania się z

Nr konta Uczniowskiego Klubu Sportowego „Jadowniczanie”

Santander Bank 61 1090 1838 0000 0001 2118 9017

Bardzo proszę wszystkie osoby, które nie dopełniły jeszcze formalności o pobranie i wypełnienie umowy oraz katy kwalifikacyjnej. Dokumenty można przesłać mailem (scan) lub przekazać osobiście po wcześniejszym umówieniu się. Proszę również do dnia 11.06 o wpłatę zaliczki za kolonię na konto UKS (nr konta podany w umowie). W przypadku braku dopełnienie formalności w wyznaczonym terminie proszę o pilny kontakt. Wszystkie osoby, które zadeklarowały/zadeklarują częściową płatność „bonem turystycznym”, informuję, że płatność taka będzie dokonywana w trakcie Naszego pobytu we Władysławowie wcześniej będę wymagał od Państwa nr bonu ale o tym poinformuję w późniejszym komunikacie lub na zebraniu kolonijnym, które odbędzie się około tydzień przed wyjazdem.

Proszę przypilnować, aby dziecko posiadało WAŻNĄ legitymację szkolną

Informuję, że za kolonię można częściowo płacić „bonem turystycznym” (wszystkie osoby zainteresowane proszę przed płatnością o kontakt tel. 602 135 810)

Bardzo proszę o pobranie i wypełnienie dokumentów, regulamin kolonii i karta kwalifikacyjna. Wypełnione dokumenty można przesłać pocztą na adres klubu UKS Jadowniczanie ul. Św. Prokopa 4 32 – 851 Jadowniki, mailem uks.jadowniczanie@interia.pl lub osobiście po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

WŁADYSŁAWOWO – jedno z najatrakcyjniejszych wczasowisk na wybrzeżu, położone u nasady Półwyspu Helskiego, na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Rejon Parku słynie z czystych wód, pięknych, szerokich plaż (o długości 23 km z 13 strzeżonymi kąpieliskami) oraz powietrza, szczególnie nasyconego jodem. Dużą atrakcją dla turystów jest największy na Bałtyku port rybacki, oferujący przejażdżki po otwartym morzu.

TERMIN

04.08 – 15.08.2021r.

WIEK UCZESTNIKÓW

 9 – 15 lat

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek Wypoczynkowy „Paleo” znajduje się w dzielnicy pensjonatowo-mieszkalnej usytuowanej pośrodku miasta. Stąd wszędzie blisko; w sąsiedztwie park przyrodniczy, blisko kościół i dworzec. Odległość od plaży ok. 800m i tyle samo do ośrodka sportowego Cetniewo. Na terenie ośrodka jest parking, boisko z siatką i koszem, plac zabaw dla dzieci, miejsce do grillowania oraz stołówka, w której oferowane są tradycyjne, ale zdrowe potrawy. Teren przestrzenny, bezpieczny i ogrodzony. Obiekt spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

Do dyspozycji gości również: tenis stołowy, futbol „piłkarzyki”, sprzęty do gier i zabaw, sprzęt nagłośniający, grill/ognisko, dostęp do Internetu, rowery turystyczne, meble ogrodowe, sprzęt plażowy.

Zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 5 osobowych „klik – galeria” (większość pokoi 3-osob. z balkonami). Sanitariaty i prysznice na każdej kondygnacji, ciepła woda przez całą dobę. Budynek posiada 62 miejsca w 22 pokojach.

WYŻYWIENIE:

Podczas pobytu trzy posiłki dziennie + podwieczorek (smaczna domowa kuchnia). Menu uzgadniane z kierownikiem kolonii, większość potraw podawana w formie nieporcjowanej z zachowaniem rygorów sanitarnych.

KADRA:

Kierownik, jeden pedagog na 15 uczestników (opiekunami są nauczyciele z wieloletnim stażem pedagogicznym); ratownik, instruktorzy pływania, pielęgniarka, doraźnie- opieka lekarska.

TRANSPORT

Klimatyzowany autokar

UBEZPIECZENIE: NNW

W PROGRAMIE

 • Wycieczka piesza na przylądek Rozewie brzegiem morza. Poznawanie urozmaiconej przyrody Parku Nadmorskiego. Na trasie plaże wydmowe, klifowe i kamieniste.
 • Wąwóz Chłapowski – baśniowa dolina ciągnącą się od wsi Chłapowo i kończąca się (oczywiście) na plaży..
 • Przylądek Rozewie – legendarne miejsce, położone najdalej na północy Polski. Znajdująca się tu latarnia morska jest jedną z największych i najstarszych na polskim wybrzeżu.
 • Wycieczka autokarowa do Trójmiasta: Błyskawica – okręt muzeum, spacer bulwarem Nadmorskim, molo w Sopocie i deptak Monte Casino, Park Oliwski i katedra.
 • Wycieczka autokarowa na Półwysep Helski.
  Zwiedzanie fokarium przy Stacji Morskiej Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego. Jest to kompleks basenów służący doświadczeniom naukowym z zakresu biologii i ekologii organizmów morskich. Muzeum Obrony Wybrzeża zajmuje dwa największe obiekty na terenie Helu. Są to pozostałości monstrualnej baterii niemieckiej 406 mm stanowisko ogniowe i wieża kierowania ogniem.
 • Wycieczka autokarowa do Gdańska: zwiedzanie starówki; powitanie Neptuna, Ratusz- muzeum historyczne, Dwór Artusa, Bazylika Mariacka,
 • Zwiedzanie zamku krzyżackiego w Malborku (z przewodnikiem)
 • Biesiada przy grillu, a ponadto:
  • Zajęcia integracyjne sprzyjające lepszemu poznaniu wszystkich uczestników, tworzeniu przyjaznej relacji między nimi, zwiększeniu spójności grupy.
  • Rozgrywki i turnieje sportowe takie jak: piłka nożna, siatkówka, piłkarzyki, tenis stołowy.
  • Gry i zabawy takie jak: „Kalambury”, „Randka w ciemno”, „Bal przebierańców”, Neptunalia oraz chrzest morski i śluby kolonijne. Nie zabraknie również konkursów makijażu i fryzur, wyborów Miss i Mistera kolonii oraz ulubionych przez wszystkich dyskotek.
  • Konkursy plastyczne i muzyczne a wśród nich zajęcia z wykorzystaniem materiałów naturalnych (piasek, liście muszelki), konkurs rzeźby z piasku, wspólne śpiewanie i muzykowanie przy ognisku.

KOSZT KOLONII : 1650 zł

CENA ZAWIERA

 • przejazd autokarem,
 • zakwaterowanie,
 • wyżywienie plus suchy prowiant na drogę,
 • ubezpieczenie NNW,
 • opiekę kadry pedagogicznej, ratownika, instruktora pływania, pielęgniarki,
 • opiekę medyczną na telefon,
 • atrakcyjny program pobytu.

WAŻNE INFORMACJE

 • UKS „Jadowniczanie” działa na zasadzie stowarzyszenia. Został wpisany do Ewidencji klubów sportowych prowadzonej przez Starostę Brzeskiego. Nr wpisu: 6/2008. Prowadzimy zajęcia sportowe oraz naukę pływania. Dodatkowo organizujemy wypoczynek wakacyjny dla dzieci i młodzieży. Kontakt uks.jadowniczanie@interia.pl lub tel. +48 602135810.
Skip to content